„Cel to nic innego, jak marzenie z terminem realizacji.”

Joe L. Griffith

„Cel to nic innego, jak marzenie z terminem realizacji.”

Joe L. Griffith

Andrzej Witek

Founder/General Manager

Novaris to technologia i doświadczenie. Od 2008 roku zajmujemy się kompleksowym wdrażaniem
i rozwijaniem istniejących systemów informatycznych, świadczeniem usług doradczych oraz outsourcingiem IT. Jestem dumny, że nadal realizujemy projekty dla Klienta, z którym rozpoczęliśmy współpracę na początku działalności firmy. Definiują nas nie tytuły czy stanowiska, ale wspólne wartości, takie jak: uczciwość, transparentność, współpraca oraz partnerstwo. Dzięki temu razem dążymy do jasno wyznaczonych celów, angażując się w nawet najbardziej wymagające wyzwania. Wyróżnia nas ambicja, zaangażowanie, determinacja oraz poczucie odpowiedzialności. Stawiamy na rozwój, dlatego nieustannie doskonalimy swoje umiejętności.

Misją Novaris jest upraszczanie skomplikowanych procesów po to, aby wspierać rzeczywistość biznesową naszych Klientów. Potrafimy przystępnie rozmawiać o najbardziej złożonych wyzwaniach, ponieważ w procesie projektowym najważniejszy jest dla nas dialog i satysfakcja obu stron. Novaris to przede wszystkim ludzie i to ludzie są naszą siłą. Tworzymy doświadczony zespół ekspertów IT, a portfolio projektów Novaris obejmuje realizacje dla wiodących polskich i międzynarodowych firm. Dzielimy się wiedzą i zadaniami oraz, w zależności od sytuacji, wykazujemy się elastycznością projektową. Planujemy i weryfikujemy wyniki prac na bieżąco, dzięki temu dostarczamy kompletny produkt w założonym czasie.

Nasze najważniejsze projekty?

Zawsze te aktualnie prowadzone.

Specjalizujemy się w:

DEVELOPMENT
Java, .NET, Angular,
REACT

CLOUD
Azure (IaaS, PaaS, SaaS),
AWS, GCP

DATABASE
Oracle(PLSQL), MSSQL, T-SQL,
Azure SQL Database

DATA
Snowflake,
Azure Data Lake Storage SCCM,
O365

BPM
Camunda

TESTS
Postman, JIRA, Confluence,
Selenium WebDriver

Zaufali nam:

VA
CANAL+
Nowe_Vectra
COMARCH
NETIA
CANAL+
Nowe_Vectra
COMARCH
NETIA
VA
Nowe_Vectra
COMARCH
NETIA
VA
CANAL+
COMARCH
NETIA
VA
CANAL+
Nowe_Vectra
NETIA
VA
CANAL+
Nowe_Vectra
COMARCH

Partnerzy:

Loxone, lider rynku automatyki budynkowej, oferuje zintegrowane rozwiązania dla domu i biznesu gwarantujące komfort, bezpieczeństwo oraz efektywność energetyczną. Firma specjalizuje się w kompleksowych realizacjach, zapewniając niezbędny sprzęt, oprogramowanie i interfejsy do pełnej automatyzacji budynku. Najnowocześniejsze propozycje na: www.loxone.com/plpl/

Chcesz poznać indywidualną ofertę?

Microsoft, dostawca systemu operacyjnego Windows, pakietu oprogramowania biurowego Microsoft Office, lider w obszarze tworzenia rozwiązań chmurowych i mechanizmów AI.